انتظامی

دستگیری یکی از مدیران شهرداری ملارد توسط پاسداران گمنام امام زمان

یکی از مدیران شهرداری ملارد توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ملارد بازداشت شد.

روابط عمومی دادستانی عمومی و انقلاب ملارد طی بیانیه‌ ای از دستگیری یکی از مدیران شهرداری ملارد خبر داد.

بخشی از متن بیانیه به شرح زیر است:

ارتشاء مهم‌ ترین اتهام موجود در پرونده فرد دستگیر شده است و در حال حاضر با اقدامات اطلاعات سپاه در ارتباط با این پرونده در مرحله تحقیقات هستیم تا مشخص شود اموالی که از ارتشا حاصل شده به چه نحو است.

تاکنون اخذ رشوه به عناوین مختلف محرز شده است و در صورتی که از افراد حقی تضییع  شده است می‌ توانند به شعبه رسیدگی‌ کننده مراجعه و مستندات خود را ارایه کنند.

 یکی از رویکردهای اصلی دادستانی مقابله جدی با فساد موجود در نهادهای خدمات‌ رسان است و در این راستا رسیدگی بدون اغماض و جلوگیری از بی کیفر ماندن اقدامات فراقانونی در دستور کار قرار دارد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهرپایگاه خبری آفتابخبرگزاری فارستابناک تهران

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

1 دیدگاه

  1. من نمیدونم.مشکلی که این سازمان برای من بوجود آورده چقدر میتونه با این موضوع ارتباط داشته باشه.
    بخدا که راست میگم.بعد ازدو ماه دوندگی تازه فهمیدم که تنها کارت عابری که دارم به دست ایشون و همکارانش ظبط شونده.اگه برسی کنید.میبینید که برداشت وواریزش غیر از یارانه صد تومن تادویستومن درهفته بیشتر نبوده.به اونهم رحم نکردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا