حوادث ملارد

دستگیری سارقان حرفه ای منزل با 19 فقره سرقت در ملارد

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از دستگیری سارقین حرفه ای منزل و اعتراف به 19 فقره سرقت در ملارد خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “منصور خدایی ” اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل با شیوه مشخص در شهرستان ملارد، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 13 طلائیه این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام مسئول انتظامی افزود: ماموران کلانتری 13طلائیه با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه و کسب خبر از منابع و مخبرین در سطح شهرستان، موفق به شناسایی این باند 5 نفره شدند و پس از شناسایی محل سکونت یکی از سارقین موفق به دستگیری 2 نفر از سارقین مزبور شدند.
وی ادامه داد: پس از انجام بازجوئی های فنی و شگردهای خاص پلیسی به عمل آمده متهمین به 19 فقره سرقت منزل در سطح شهر اعتراف کردند.
سرهنگ خدایی بیان داشت: متهمین پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ملارد در خاتمه با بیان اینکه موفقیت پلیس در کشف جرائم نتیجه تعامل با شهروندان است، افزود: بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست؛ لذا از شهروندان تقاضا می شود ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه، هرگونه تردد مشکوک خودرو و افراد تابلو را بلافاصله از طریق شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا