بهزیستی ملارد

در سال 99 بیش از 1800 تماس با واحد اورژانس اجتماعی بهزیستی ملارد برقرار شده است

اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی شهرستان ملارد در شهریور ماه سال 1396 شروع بکار نموده و در حال حاضر با فعالیت 4 کارشناس از ساعت 8 صبح الی 20 شب پاسخگوی تماس تلفنی مراجعین می باشد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم ضمن تاکید بر اهمیت پیگیری فوری کارشناسان اورژانس اجتماعی پس از مراجع ارباب رجوع و برقراری تماس تلفنی گفت: کلیه تماسهای برقرار شده بلافاصله توسط کارشناسان بررسی و در صورت لزوم بازدید صورت میپذیرد.

وی افزود: در موارد بسیاری پس از پیگیری و ارائه مشاوره فرد جهت دریافت خدمات به معاونتهای تخصصی معرفی میشود که ادامه روند ارائه خدمت توسط مددکار در حوزه مربوطه انجام میشود.

خادم در پایان افزود: در سال گذشته و در حال حاضر نیز اقدامات بسیاری توسط کارشناسان اورژانس اجتماعی در بحث مشاوره های مربوط به ویروس کرونا به افراد داده شده و همینطور طی تماس های صورت گرفته اطلاعات کاملی در خصوص چگونگی مراجعه فرد به سامانه ارزیابی کرونا و …. صورت پذیرفته است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا