بهزیستی ملارد

درخواست های فرزند خواندگی در سال 1400 افزایش یافته است

از ابتدای سال تاکنون 30 درخواست فرزندخواندگی از طریق سامانه مربوطه و توسط کارشناس معاونت امور اجتماعی بهزیستی ملارد در حال پیگیری میباشد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم رئیس اداره با بیان اینکه درخواست های فرزند خواندگی در سه ماه ابتدایی سال 1400 با رشد همراه بوده گفت: درخواست های ثبت شده در سامانه فرزند خواندگی نسب به سال گذشته افزایش یافته است .

وی افزود: با راه اندازی سامانه فرزند خواندگی از ابتدای مهر ماه سال گذشته به آدرس : adoption.behzisti.net پروسه فرزند خواندگی هموارتر گردیده است.

خادم گفت: در سال 99 کل درخواستهای دریافتی 30 مورد بود که این آمار در سه ماه ابتدایی سال 1400 دریافت گردیده که این مسئله نشان از آگاه سازی مردم و جامعه در خصوص مسئله فرزند خواندگی و پس از آن سهولت انجام این امور است که میتواند تاثیر شایانی بر روند فرزند پذیری بگذارد.    

مریم طاهرخانی معاونت امور اجتماعی ضمن تاکید بر اهمیت دارا بودن شریط توسط افراد و خانواده های متقاضی گفت: در پروسه واگذاری فرزندان سازمان مهمترین مسئله مورد نظر،  بهبود شرایط کودکان میباشد.

طاهرخانی در ادامه افزود: درخواست های ثبت شده در سامانه توسط کارشناس فرزند خواندگی این معاونت مورد بررسی  دقیق و کارشناسی قرار گرفته و تمامی مراحل از طریق پیامک به متقاضیان اعلام می شود.

وی بیان کرد : پس از تکمیل مدارک و بررسی کارشناسی مواردی چون : بازدید منزل، بررسی سلامت روان، اجازه نامه دادگاه جهت اخذ سرپرستی موقت، طرح موضوع در کمیته فرزند خواندگی شهرستان و قرار گرفتن در لیست دریافت سرپرستی فرزندان انجام می شود.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا