آموزش و پرورش ملارد

درخشش معلم ملاردی در جشنواره تجارب برتر تربیتی

طیب رضایی فر مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد از راه یابی معصومه اسدیان معلم ملاردی به مرحله کشوری نهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی مشاوره و مراقبت در سال تحصیلی 1400-1399 خبر داد.

 به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ملارد، طیب رضایی فر مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد از درخشش معلم ملاردی در نهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی مشاوره و مراقبت در سال تحصیلی 1400-1399 خبر داد و گفت:

پس از داوری تخصصی در مرحله استانی این جشنواره بر طبق سهمیه استان تعداد ۱۶ اثر برگزیده برای رقابت در مرحله کشوری انتخاب شدند که معصومه اسدیان معاون آموزشی مدرسه عطیه از شهرستان ملارد نیز جز برگزیدگان استانی و راه یافته به مرحله کشوری این جشنواره انتخاب شدند.

این مقام مسئول ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به همکار فرهنگی ساعی در شهرستان ملارد افزود: این جشنواره زمینه‌ ساز  ارتقاء کیفیت خدمات تربیتی مشاوره ای و پیشگیرانه می باشد و امیدوارم شاهد موفقیت‌ های بیشتر همکاران در این زمینه باشم.

لازم به ذکر است 60 اثر در مرحله منطقه ای ارائه شد که دو اثر از ملارد به مرحله استانی راه یافت و در داوری مرحله استانی معصومه اسدیان به مرحله کشوری راه یافت.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا