دانشگاه آزاد ملارد

دانشجویان پیش‌ قراولان عرصه تعلیم و تربیت هستند

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد گفت: داشتن هدف و برنامه یکی از نکات مهم برای دوران دانشجویی است؛ زیرا دانشجویان پیش‌ قراولان عرصه تعلیم و تربیت هستند.

ابوالفضل ذکایی در مراسم استقبال از دانشجویان در نخستین روز بازگشایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد اظهار کرد: داشتن هدف و برنامه یکی از نکات مهم برای دوران دانشجویی است؛ زیرا دانشجویان پیش‌ قراولان عرصه تعلیم و تربیت هستند.

دانشگاه آزاد اسلامی امروز در مرحله‌ای خاص در گام دوم انقلاب که مدنظر مقام معظم رهبری بوده وظیفه تولید علم، کارآفرینی و رفع مشکلات اجتماعی را بر عهده دارد تا بتواند در مسیر تحقق مرجعیت علمی و عملی در کشور گام‌ های مؤثری بردارد.

وی خطاب به دانشجویان و ورودی‌های جدید با آرزوی موفقیت روز افزون در مسیر تعالی علم و دانش عنوان کرد: همه تلاش دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد این است که فرصت‌ های مناسبی را برای شما فرهیختگان فراهم کند تا با کوشش دانشجویان که آینده‌ سازان کشور هستند بتوان جایگاه دانشگاه را در زمینه‌ های مختلف ارتقا و توسعه بخشید. دانشگاه مرحله جدیدی از زندگی شماست و یقیناً در این دوران تحولات ارزشمند و اثرگذاری را در زندگی خود رقم خواهید زد و بسیار خرسندم که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد میزبان شما پویندگان راه تعلیم و تربیت هستیم.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد درباره حقوق متقابل دانشگاه و دانشجو گفت: این واحد دانشگاهی از دانشجویان انتظاراتی دارد و آن هم رعایت نظم، قانون آموزشی و دانشجویی، پرهیز از هرگونه بی‌ انضباطی، آشنایی کامل با قوانین و مقررات دانشگاه، توجه به انتخاب پوشش مناسب برای حضور در دانشگاه و تلاش در راستای فراگیری علم و دانش و روحیه پرسشگری است که این موارد با کوشش شما و همکاری استادان و همکاران محقق خواهد شد.

ذکایی با ارائه گزارش مختصری از امکانات، تجهیزات و ظرفیت‌ های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد بیان کرد: یکی از شاخصه‌ های اصلی در کیفیت آموزش هر دانشگاهی داشتن اعضای هیئت علمی کارآمد است که این واحد دانشگاهی از ظرفیت بالایی برخوردار بوده و با داشتن رشته‌ های متنوع و متعدد بستر مناسبی را برای تولید علم و دانش فراهم کرده و با داشتن نیروی انسانی توانمند و امکانات آموزشی، رفاهی، کارگاهی و ورزشی آمادگی جذب دانشجویان بیشتر را خواهد داشت.

ابوالفضل ذکایی معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد با اهدای شاخه گل از دانشجویان استقبال و با حضور در اتاق کارکنان و استادان فرارسیدن سال جدید و بازگشایی دانشگاه را تبریک گفت.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
دانشگاه آزاد ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا