مساجد، قرآنی و مذهبی

دارالقرآن علی ابن ابیطالب (ع) در ملارد بازگشایی شد

دارالقرآن علی ابن ابیطالب (ع) با حضور مسئولان در شهرستان ملارد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شهرستان ­های تهران، طی مراسمی با حضور  امام جمعه، پور روشن رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، قاسمی رییس اداره تبلیغات اسلامی و علاقه مندان به قرآن کریم  “دارالقرآن علی ابن ابیطالب (ع)” در ملارد افتتاح شد.

حجت الاسلام  سید حسین حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد در سخنان خود با بیان اینکه مهمترین هدف این نهاد ایجاد انگیزه قرآنی و تربیت شایستگانی است که عاملان قرآن باشند، خاطر نشان کرد: ما موظفیم که تهاجمات فرهنگی را از اسلام و قرآن دور سازیم، چراکه دشمن قسم خورده ما یک لحظه هم آرام ننشسته و هر روز به فعالیتهای خود ضد دین و قرآن می افزایند.

حجت الاسلام حسینی نوری با تاکید بر اینکه قرآن کتابی همه جانبه و در برگیرنده همه زمینه ها می باشد، گفت: قرآن کریم کتاب اخلاق، اصول، سیاست و قانون و راهنمای بشریت است، به همین دلیل است که منافقین آن را دشمن می دانند و دست به تهاجمات فرهنگی و دینی در کشورهای اسلامی می زنند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری شبستان

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا