بهزیستی ملارد

خیرین شهرستان ملارد حامی 100 کودک هستند

در راستای اهمیت حمایت از کودکان نیازمند ، 100 کودک در طرح حامی تحت حمایت خیرین قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ، داود خادم رئیس این اداره با بیان اینکه دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی میتواند در بهبود شرایط امعه هدف سازمان بهزیستی در شهرستان بسیار موثر باشد گفت:

 

در اجرای طرح حامی نیز بیش از 100 کودک توسط معاونت مشارکتهای مردمی این اداره جهت دریافت کمک هزینه بصورت ماهیانه به خیرین علاقمند معرفی گردیده اند که ماهیانه مبلغی مشخص توسط این خیرین به حساب این فرزندان واریز گردیده و این روند با نظارت کامل کارشناسان صورت می پذیرد.

وی افزود: این کودکان جز فرزندان ایتام، معلولین، خانواده معلولین و … تحت حمایت این اداره میباشند که صرفا پس از ارائه اطلاعات لازم مانند شماره حساب به خیرین تمامی موارد لازم میان فرزندان و خیرین توسط کارشناسان اداره هماهنگ می شود.

مهری سادات شاهچراغی معاون مشارکت های مردمی نیز ضمن اعلام آمادگی این اداره جهت دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی گفت: در سال پیش نیز به طور متوسط در هر ماه خیرین مبلغی بیش از دویست میلیون ریال را به حساب فرزندان واریز نموده اند که در تلاش هستیم تا با آگاهسازی و ارائه اطلاعات به مردم و جذب افراد علاقمند به مشارکت در اینگونه طرح های مفید که نقش شایان در استقلال و رفع مشکلات نیازمندان را دارد میزان این کمک ها را افزایش دهیم.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا