نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

خسارت هزار میلیارد تومانی سرما به باغ‌ های غرب استان تهران

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی از خسارت یک هزار میلیارد تومانی سرما به باغ‌های این شهرستان‌ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان تهران  ، حسین حق وردی با حضور در میان باغداران گفت: طبق اخرین بررسی کارشناسان کشاورزی، سرمای هوا به درختان باغ ‌های شهرستان ‌های غرب استان تهران، بیش از یک هزار میلیارد تومان خسارت وارد کرده است.

 

نماینده مردم شهریار قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری سال تولید، پشتیبانی‌ ها و مانع زدایی‌ ها افزود: مسولان باید چنین خسارتی را مانند حوادث غیر مترقبه ببینند و برای کاهش رنج باغداران تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه موج‌ های سرما هر ساله نگرانی باغداران را در پی دارد گفت: علاوه بر باغداران، کارگران فصلی نیز از این موضوع اسیب می ‌بینند.

گفتنی است، کاهش دما و بارش پراکنده برف در اخرین روز‌های سال قبل، بخش زیادی از درختان میوه ‌های سر درختی مانند گوجه سبز و زرد الو را با سرما زدگی مواجه کرده است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
واحد مرکزی خبر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا