گزارشات اقتصادی

خرید ۱۷ هزار تن گندم در استان تهران

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تهران از خرید تضمینی ۱۷۳۰ تن دانه‌ ی روغنی کلزا به ارزش ۱۸۳ میلیارد ریال در این استان نیز خبر داد.

بنا به اعلام روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، عباس ارشدی گفت: تاکنون خرید تضمینی ۹۱ هزار تن گندم در سامانه ثبت شده و حدود ۴۷۴ تن گندم دوروم که برای مصارف صنف و صنعت توافقی خریداری شده و در سامانه سیفا ۲ ثبت شده و با توجه به مقدار ۴۳۲۰ تن گندمی که خریداری شده و در حال ثبت در سامانه هستیم، مقدار به ۹۷ هزار تن می‌ رسد.

ارشدی گفت: به دلیل برداشت زودتر گندم که ناشی از گرمای هوا بوده است، تا این مقطع مقدار خرید گندم ۱۰ درصد رشد نسبت به سال گذشته دارد.

وی ارزش گندم‌ های خریداری شده را ۴۶۲۰ میلیارد ریال اعلام کرد که ۲۸۳۸ میلیارد ریال آن معادل ۶۱ درصد به کشاورزان پرداخت شده و با تلاش‌ هایی که انجام می‌ شود، باقیمانده مطالبات به‌ زودی پرداخت خواهد شد.

وی شهرستان‌ های ورامین، پاکدشت، قرچک، پیشوا، ملارد، شهر قدس را از مناطق تولید و خرید گندم در استان تهران اعلام کرد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تهران همچنین از خرید تضمینی ۱۷۳۰ تن دانه‌ ی روغنی کلزا به ارزش ۱۸۳ میلیارد ریال در این استان نیز خبر داد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا