بیمارستان ملارد

حق وردی: شهرستان ملارد حتی یک تخت بیمارستانی ندارد

نماینده شهریار، ملارد و قدس در مجلس شورای اسلامی گفت که شهرستان ملارد حتی یک تخت بیمارستانی ندارد که به زیان سلامت مردم است.

حسین حق وردی در جلسه علنی (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر بهداشت گفت: شما حتما در جغرافیای کشور نام شهرستان ملارد را دیده و شنیده اید، این شهرستان با ۴۰۰ هزار نفر جمعیت هنوز فاقد یک تخت بیمارستانی است.

وی ادامه داد: بیمارستان شهدای سلامت شهرستان ملارد بعد از سال ها بالاخره ساخته شد اما از اواخر سال گذشته به دلیل عدم انجام کامل تعهدات هیات امنای ارزی امکان بهره برداری از آن فراهم نشده و این موضوع به زیان سلامت مردم است.

نماینده مردم ملارد در مجلس تاکید کرد: این موضوع را در جلسات مختلف و حتی در دیدار با رئیس جمهور پیگیری و اعلام کرده ایم اما دریغ از یک اقدام اساسی و موثر، امروز مردم این شهرستان منتظر اقدام عاجلی برای راه اندازی بیمارستان شهدای سلامت هستند.

حق وردی اظهار کرد: بیمارستان خمینی شهر شهریار نیز باید تجهیز شود زیرا این پروژه طولانی ترین پروژه دوران انقلاب اسلامی است که هنوز بعد از ۳۵ سال تکمیل نشده است.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایسنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا