نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

حق وردی : باغات غرب استان تهران به دلیل تشنگی در حال نابودی است

نماینده مردم شهریار در مجلس گفت: باغات غرب استان تهران، باغ هایی که فقط از طریق رودخانه کرج آبیاری می شوند به دلیل تشنگی در حال نابودی هستند. رئیس جمهور و وزارت نیرو به داد باغداران ملارد، شهریار و قدس برسد.

حسین حق وردی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: باغات غرب استان تهران، باغ هایی که فقط از طریق رودخانه کرج آبیاری می شوند به دلیل تشنگی در حال نابودی هستند. رئیس جمهور و وزارت نیرو به داد باغداران ملارد، شهریار و قدس برسد.

 

نماینده مردم شهریار و قدس و ملارد در مجلس افزود: سال گذشته به دلیل سرمازدگی باغات هیچ درآمدی نداشتند و متحمل خسارت شدند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه امسال از آسیب باغداران از سرمازدگی خبری نیست اما به دلیل بی آبی شاهد آسیب به محصولات هستیم و اگر آب سد کرج رها نشود نه تنها همه محصولات از دست می رود بلکه باغ های قدیمی که تامین کننده نیاز غذایی و ریه تنفسی پایتخت هستند نیز از بین می رود./

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری خانه ملت

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا