شهرداری ملارد

حضور ناوگان خودرویی شهرداری ملارد در رژه بزرگ خودرویی بسیجیان شهرستان ملارد

به مناسبت سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

ناوگان خودرویی حمل و نقل و آتش نشانی شهرداری ملارد در رژه بزرگ خودرویی بسیجیان شهرستان ملارد که به همت سپاه ناحیه ملارد برگزار گردید شرکت کردند

989afbf9a1 |به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد ناوگان خودرویی حمل و نقل و آتش نشانی شهرداری ملارد در رژه بزرگ خودرویی بسیجیان شهرستان ملارد که به همت سپاه ناحیه ملارد برگزار گردید شرکت کردند.

این مراسم با حضور حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه شهر ستان ملارد و سجاد برنجی فرماندار شهرستان ملارد در سپاه ناحیه ملارد برگزار گردید.

در بخشی از این برنامه امام جمعه شهرستان ملارد ضمن تسلیت شهادت بی بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) با اشاره به ویژگیهای بارز اخلاقی حاج قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم سلیمانی ما با شهادتش زنده تر شد حاج قاسم سلیمانی ما با شهادتش وسعت انقلاب را در جهان بیشتر کرد، انقلاب اسلامی امروز با شهادت و خون حاج قاسم ها در جهان قدرتمندتر شده است.

سرهنگ جهانی نژاد فرمانده سپاه ملارد نیز با اشاره به اهمیت برگزاری مراسمات ویژه همزمان با سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی سردار صاحب نام ایرانی عزیز ما در نزد همه آزادگان جهان شناخته شده است و همه آزادگان جهان خون خواه او هستند و خواهند بود و مهمتر از همه اینها مسیر حاج قاسم است که انشاء الله طی شود.

در ادامه این مراسم پس از مداحی و سینه زنی در رسای بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی انجام شد رژه بزرگ خودرویی بسیجیان شهرستان ملارد با رمز یا فاطمه الزهرا (س) آغاز گردید و خودروهای حاضر در این مانور در چهار گروه در قسمت های مختلف و از پیش تعیین شده شهرستان ملارد رژه رفتند.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا