فرمانداری ملارد

حضور حامد سلمانی معاون فنی و عمرانی فرمانداری ملارد در روستای لم آباد جهت رفع مسائل و مشکلات

بررسی و رفع مسائل و مشکلات شهرک قائم و موارد دیگر از جمله موارد و اهداف این بازدید بود که مورد تاکید حامد سلمانی قرار گرفت.

بررسی و رفع مسائل و مشکلات شهرک قائم، تسریع در تکمیل ساختمان های پروژه های در دست اقدام دهیاری شامل:

ساختمان دهیاری و شورا، رفع مشکل ملکیتی ساختمان چند منظوره روستا، فرهنگسرای در حال احداث، انجام مطالعات احداث بلوار مسیر لم آباد به اسفند آباد، تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی و اتوبوسرانی با هماهنگی شهرداری ملارد ،روکش و لکه گیری معابر پیرامونی روستا ،خیابان‌کشاورز و… از ردیف اعتبارات حریم، برنامه ریزی برای استفاده از یک حلقه چاه بلااستفاده و از مدار خارج شده روستا به عنوان چاه پشتیبان به منظور تقویت شبکه آب شرب روستا، پیگیری احداث فضای بازی کودکان و زمین چمن در اراضی جانمایی شده بنیاد مستضعفان، پس از سیر مراحل قانونی و واگذاری عرصه مذکور ، پیگیری بازسازی مدارس فرسوده از مجمع خیرین مدرسه ساز و اداره کل نوسازی مدارس از جمله موارد و اهداف این بازدید بود که مورد تاکید حامد سلمانی قرار گرفت.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا