امام جمعه شهرستان ملارد

حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه شهرستان از مردم ملارد خداحافظی کرد

امام جمعه ملارد در آخرین خطبه‌ های نماز جمعه ملارد به عنوان امام جمعه این شهر تریبون نماز جمعه را محل پیگیری مطالبات و رفع مشکلات مردم دانست.

حجت الاسلام حسینی نوری در آخرین خطبه نماز جمعه ملارد به عنوان امام جمعه این شهرستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی احیاگر اسلام ناب بود گفت: دشمنان اعتراف می‌ کنن که ما از اسلام ترکیه و عربستان هیچ هراسی نداریم ما از اسلامی ایرانیان می‌ ترسیم اسلام ایرانیان یعنی همان اسلام ناب این اسلام ناب با انقلاب اسلامی احیا شد با انقلاب اسلامی جان تازه‌ ای گرفتند و باعث پیشرفت اسلام در سراسر جهان شد.

خطیب جمعه ملارد با تاکید بر اینکه حضور یکپارچه و اتحاد مردم در شکل گیری انقلاب اسلامی نقش مهمی داشت افزود: فضای قبل از انقلاب ضعیف شدن قدرت اقتصادی مردم رفتن به سمت غرب‌گرایی و دوری از دین اسلام در تمام کشور پراکنده شده بود و فساد اقتصادی و سیاسی در خاندان سلطنتی و مشارکت نداشتن مردم در سرنوشت خودشون باعث شکل گیری انقلاب اسلامی شد.

وی بیان داشت: اولین روز کاری در دفترم به تنهایی شروع کردم دفتری در این شهر تحویل گرفتم که فقط خودم بودم و در این دفتر استیجاری کار خودم را شروع کردم امروز الحمدالله بعد از حدود ۱۰ سال خدمات و امکاناتی با همت همه‌ ی عزیزان شکل گرفت.

حسینی با اشاره به اینکه مطالبات به حق مردم را در اولویت کار‌های ستاد و دفتر امام جمعه بوده افزود: این تریبون و تریبون‌ هایی که در اختیار من بود و باید به نفع مردم استفاده می‌ کردم خداوند شاهد و ناظر است که من هم کوتاهی نکرده‌ ام سعی کردم در مقابل تمام مفسدان رانتخوار و ویژه خواران بایستم و مبارزه کنم هر چند تهدید و فشار زیادی تحمل کردم، اما زیر بار این تطمیع‌ ها و تهدید‌ها نرفتم و ثانیه‌ ای از این مسیر خودم عقب‌ نشینی نکردم.

گفتنی است حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری از مرداد ۱۳۹۰ تاکنون به عنوان امام جمعه ملارد مشغول به خدمت بوده و اقامه نماز جمعه شهریار از هفته آینده توسط ایشان اقامه خواهد شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا