حوادث ملارد

جنایت در ملارد، پایان رابطه پنهانی زن متاهل با همسرش

مرد معتاد وقتی به رابطه مخفیانه همسرش با مردی که همکارش بود پی برد او را در مقابل خانه ای در ملارد با ضربات چاقو به قتل رساند و گریخت اما یک ماه بعد دستگیر شد.

رسیدگی به این جنایت از ساعت 23:20 چهاردهم اردیبهشت به دنبال وقوع قتلی در غرب تهران از سوی مأموران کلانتری آغاز شد. نخستین بررسی‌ ها در محل حادثه نشان می‌ داد مرد جوانی بر اثر ضربات چاقو از ناحیه گردن و پشت دچار خونریزی شده و فوت کرده و جسدش در پیاده‌ رو مقابل خانه‌ اش افتاده است.

 

یکی از همسایه‌ ها به مأموران گفت: تازه وارد خانه‌ ام شده بودم که ناگهان صدای عجیبی شنیدم و بعد هم صدای یک موتورسیکلت آمد که با سرعت زیادی حرکت کرد. وقتی بیرون آمدم با جسد مرد جوان رو‌ به‌ رو شدم.

بدین ترتیب قاضی حسینی از شعبه دوم دادسرای جنایی ملارد خیلی زود در محل جنایت حضور یافت و دستور داد عوامل تشخیص هویت در صحنه حاضر و تن‌ پیمایی انجام و جسد تحویل عوامل بهشت رضوان شود. با توجه به حساسیت موضوع مراتب در دستور کار عوامل دایره مبارزه با جرایم جنایی قرار گرفت، در بررسی گوشی تلفن همراه مقتول شماره یک زن به نام شراره پیدا شد که در روز قتل با مقتول تماس گرفته بود، همچنین مشخص شد چندی قبل نیز مقتول مبلغی پول به حساب این زن واریز کرده است. بدین ترتیب محل زندگی زن جوان شناسایی شد و کارآگاهان سراغ وی رفتند.

زن 29 ساله در بازجویی‌ های پلیسی مدعی شد همسرش عامل قتل بوده و در بیان ماجرا گفت: من 10 سال قبل ازدواج کرده‌ ام و دو فرزند داریم، در این مدت همسرم سیروس به انواع مواد مخدر اعتیاد داشت و بیکار بود و من مجبور بودم برای تأمین مخارج زندگی در یک خیاط‌ خانه کار کنم. در همان‌ جا با مرد جوانی به‌ نام کیوان 25 ساله آشنا شدم، او چند سالی از من کوچک‌ تر بود اما گاهی با او درد دل می‌ کردم و از مشکلاتم و بد رفتاری‌ های شوهرم می‌ گفتم. کیوان از من خواست که از شوهرم طلاق بگیرم تا با او ازدواج کنم اما مدتی بعد شوهرم به ارتباط من و او پی برد و درگیری ما بیشتر شد بعد هم با تهدید چاقو از من خواست او را مقابل خانه کیوان ببرم، وقتی زنگ خانه را زدم و او بیرون آمد شوهرم با چاقو او را زد و بلافاصله فرار کردیم.

به‌ دنبال اظهارات زن جوان، سیروس تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. براساس این گزارش، متهم بعد از یک ماه شناسایی و دستگیر شد. این مرد جوان در همان بازجویی‌ های اولیه به قتلی که مرتکب شده بود، اعتراف کرد. پس از اعتراف متهم، وی بازداشت شد و پس از تکمیل پرونده به زندان رفت و در انتظار محاکمه قرار دارد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
حادثه 24

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا