مواد مخدر ملارد

جمع آوری 100 نفر معتاد متجاهر در ملارد

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و جمع آوری 100 نفر ازمعتادین متجاهر شهرستان ملارد با هدف پيشگيری از سرقت و کاهش جرائم در این شهرستان خبر داد

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پليس، سرهنگ منصور خدایی با اعلام اين خبر گفت: اين طرح در قالب برنامه هماهنگ شده و در راستاي اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با موضوع جمع آوری معتادان تابلو و پرخطر به منظور زيباسازی چهره شهر و كاهش ساير جرائم در سطح شهرستان به اجرا در آمده است.

 

سرهنگ خدایی ادامه داد : در اجرای این طرح پلیس با هماهنگی مقام قضایی با ورود به محل هاي پاتوق افراد معتاد متجاهر و کارتن خواب که باعث سلب آسايش عموم شهروندان گرديدند اقدام، که نهايتا تعداد 100 نفر از معتادين متجاهر و کارتن خواب سطح حوزه استحفاظی جمع آوری و با حضور نماینده اداره بهزیستی جهت ساماندهی و نگهداری به کمپ یرلی واقع در شهرستان قدس تحویل گردیدند .

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه افراد معتاد در بسياری از جرائم و آسيب ها از جمله وقوع سرقت و نابسامانی خانواده نقش اساسی دارند پس وجود پاتوق استعمال مواد يا خرده فروشان در محله ای كه در آن زندگی مي كنيم يك تهديد جدی فراروی امنيت و سلامت فردی و اجتماعی ما و به ويژه فرزندان جوانمان است فلذا شهروندان محترم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا