آب و فاضلاب ملارد

جلوگیری از خروج ۳۰ هزار متر مکعب آب در شهریار و ملارد

مدیر امور منابع آب شهرستان‌های شهریار، ملارد و قدس از انسداد ۴ حلقه چاه غیرمجاز و جلوگیری از تخلیه سالیانه حدود ۳۰ هزار متر مکعب آب، خبر داد.

محمدرضا گیتی پژوه مدیر امور منابع آب شهرستان‌ های شهریار، ملارد و قدس صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با همکاری گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضایی در جهت صیانت از منابع آبی، ۴ حلقه چاه غیرمجاز به عمق ۱۰۰ متر و دبی ۱/۵ لیتر بر ثانیه در هفته گذشته مسدود شد.

وی با اشاره به اینکه این تعداد چاه‌ها در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آب‌ های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی مسدود شده است، گفت: با انجام این عملیات از خروج ۳۰ هزار متر مکعب آب از سفره‌ های زیرزمینی جلوگیری خواهد شد.

مدیر امور منابع آب شهرستان های شهریار، ملارد و قدس ضمن قدردانی از همکاری دستگاه قضایی با امور منابع آب شهریار در برخورد با بهره‌ برداران غیر مجاز از آب‌ های زیرزمینی و سطحی، تصریح کرد: امور منابع آب این شهرستان، بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب‌ های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد داشت.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا