آب و فاضلاب ملارد

جلوگیری از تخلیه سالانه بیش از 32 هزار متر مکعب آب

مدیر امور منابع آب شهرستان شهریار، ملارد و قدس از انسداد 3 حلقه چاه غیر مجاز و در نتیجه جلوگیری از برداشت سالانه بیش از 32 هزار متر ‏‏مکعب آب از منابع آب زیرزمینی در محدوده عملکرد این امور خبر داد.

“محمدرضا گیتی پژوه” با اعلام این مطلب، اظهار کرد: با همکاری گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضایی در جهت صیانت از منابع آبی، 3 حلقه چاه غیر مجاز به عمق 70 متر و آبدهی 1.5 لیتر در ثانیه پر و مسدود شد.

وی با بیان اینکه این تعداد چاه ها در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آب های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی مسدود شده است، افزود: با انجام این عملیات از خروج سالانه  32 هزار و 570 متر مکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور جلوگیری شد.

گیتی پژوه با اشاره به همکاری تنگاتنگ دستگاه قضا با این امور جهت برخورد با تخلفات انجام شده در حوزه آب های سطحی و زیر زمینی، تصریح کرد: طی مدت یاد شده، در راستای مدیریت و کنترل بهره برداری از چاه های مجاز، 3 دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه دارای پروانه بهره برداری نصب گردید.

مدیر امور منابع آب شهریار در پایان خاطر نشان کرد: این امور حسب وظیفه ذاتی خود، بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی  گیتی پژوه در پایان ضمن قدردانی از تلاش و زحمات شبانه روزی مامورین امور منابع آب درخصوص انجام صحیح وظایف قانونی خود تاکید کرد: امور منابع آب شهریار به عنوان متولی آب در حوزه عملکرد شهرستان و به عنوان نماینده شرکت آب منطقه ای تهران با جدیت و بر اساس قانون نسبت به برخورد با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیرزمینی اقدام و اهتمام جدی خواهد داشت.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا