پارک علم و فناوری ملارد

جلسه راه اندازی پارک علم و فن آوری سلامت با حضور استاندار و ۷ مدیرکل استانی برگزار گردید

در سال ۹۵ توسط منابع طبیعی ۵۰ هکتار زمین به دانشگاه علوم پزشکی جهت تاسیس پارک علم و فن آوری  سلامت واگذار شده است که دیوارکشی این زمین انجام شده است و پروژه متوقف شده است

با پیگیری های فرمانداری ملارد و دانشگاه علوم پزشکی  ایران از سال گذشته مجدد فعال نمودن این پروژه در دستور کار قرار گرفت.

لذا از استاندار محترم تقاضا نمودیم با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایران و  مدیران کل استانی دستگاه های خدمات رسان و مرتبط ، جلسه ای به منظور  تسریع در این پروژه برقرار شود که امروز  با حضور ۷ مدیرکل استانی و به ریاست جناب آقای دکتر بندپی این جلسه برگزار گردید.

با تعهدات مدیران کل دستگاه های خدمات رسان مشکلات زیرساختی این پروژه در کوتاه مدت مرتفع خواهد شد.

با پیگیری های نماینده محترم مردم در حوزه مشق اعتباری ۸ میلیارد تومانی  برای این پروژه در بودجه سال جاری مصوب شده است که باید پیگیری های لازم جهت تخصیص آن توسط دانشگاه علوم پزشکی صورت گیرد.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا