بهداشت و درمان ملارد

جلسه تعیین هیئت نظارت بر انتخابات اعضای نظام پزشکی شهرستان ملارد برگزار شد

با توجه به مستقل شدن نظام پزشکی ملارد از سال 1400، مقرر شد اعضای آن از بین پزشکان، دندانپزشکان، ماماها و کلیه کادر بهداشت و درمان بخش خصوصی در شهرستان ملارد به وسیله انتخابات سراسری خرداد ماه انتخاب شوند.

با توجه به مستقل شدن نظام پزشکی ملارد از سال 1400، مقرر شد اعضای آن از بین پزشکان، دندانپزشکان، ماما ها و کلیه کادر بهداشت و درمان بخش خصوصی در شهرستان ملارد به وسیله انتخابات سراسری خرداد ماه انتخاب شوند.

 

در مورخ 27 اردیبهشت 1400، جلسه ای برای تعیین اعضای هیئت نظارت بر انتخابات نظام پزشکی شهرستان ملارد با حضور معاون بهداشت و درمان شبکه و جمعی از کادر بهداشت و درمان بخش دولتی و خصوصی برگزار شد.

در این جلسه دکتر قربانی، دکتر خالقی، دکتر عبدالکریم، دکتر مختاری و خانم موسویان به عنوان اعضای اصلی هیئت نظارت و دکتر صاحب الزمانی و دکتر عراقی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا