مترو ملارد

جزییات احداث خط ۱۰ مترو در شهرهای ملارد، شهریار، اندیشه و قدس

در جلسه‌ای که صبح امروز در سالن جلسات شهرداری منطقه ۲۱ تهران برگزار شد، طرح احداث خط ۱۰ مترو در شهرهای قدس، شهریار، اندیشه و ملارد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: پیش از این نیز جلسات متعددی با حضور مسئولان ارشد کشوری و استانی در خصوص این طرح برگزار و مقرر شده است که شهرداری‌ های هفتگانه غرب استان شرکت مشترکی را در قالب کنسرسیوم پروژه متروی غرب تهران تاسیس کنند.

شهردار شهرقدس خاطرنشان کرد: آخرین وضعیت اجرای خط ۱۰ مترو تهران بدین صورت است که عملیات اجرایی در اولین قطعه از این خط به طول ۱۴/۵ کیلومتر، حد فاصل میدان دریاچه خلیج‌ فارس تا میدان کتاب از سال گذشته آغاز شده است.

شهلی افزود: خط ۱۰ مترو با پیش‌ بینی ۳۵ ایستگاه از طولانی‌ ترین خطوط متروی تهران خواهد بود که از شرق تهران تا شهرهای غرب استان امتداد خواهد یافت.

وی ادامه داد: جلسه بررسی احداث و توسعه خط ۱۰ مترو در شهرستان‌ های غرب استان تهران، با حضور معاون شرکت متروی تهران، وحید گلی‌کانی فرماندار همچنین فرماندار شهرستان‌ شهریار، مسئولان شهرداری منطقه ۲۱ تهران و دیگر مسئولان غرب استان برگزار شد.

خط ۱۰ متروی تهران به طول تقریبی ۴۳ کیلومتر با بیشتر خطوط موجود مترو تهران (خطوط ۱، ۳، ۴، ۵، ۶ و ۷) و خطوط آتی متروی تقاطع خواهد داشت.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرآنلاین

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا