ورزش ملارد

تیم پدافند ملارد و فولاد نوین سپاهان در لیگ برتر هندبال کشور

علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال در گفتگویی درباره شرایط فعلی هندبال و تیم ملی و بازی های فصل بعد به صحبت پرداخت.

براساس تصمیم کمیته مسابقات تعداد تیم‌ ها بدون تغییر خواهد بود. اگر تیمی هم انصراف دهد یا به هر دلیلی نتواند حضور پیدا کند، بر اساس شرایطی که وجود دارد، از تیم ‌های دسته اول استفاده خواهیم کرد. امسال دو تیم پرواز و ستارگان دشتستان از لیگ مردان سقوط کردند و تیم‌ های پدافند ملارد و فولاد نوین سپاهان جایگزین آنها شدند. بنابراین ما برنامه ای برای تغییر تیم های حاضر در بازی ها، چه در قسمت مردان و چه در قسمت بانوان نخواهیم داشت. 

 

برای آغاز لیگ در انتظار سرمربی جدید تیم ملی هستیم

تا تکلیف سرمربی تیم ملی هندبال ایران مشخص نشود نمی توانیم درباره زمان آغاز بازی های لیگ برتر نظر بدهیم. در صورتی که روند انتخاب سرمربی زودتر طی شود به نفع ماست چرا که پس از آن می توانیم برای تاریخ آغاز بازی های لیگ برتر و کم و کیف آن به نتیجه برسیم. به هر حال نظر سرمربی تیم ملی برای ما مهم است که باید در برنامه ریزی ها لحاظ شود. 

 

سرمربی تیم ملی با مربی ایرانی کار خواهد کرد

درباره سرمربی تیم ملی و اینکه گفته می شود هر کسی که بیاید با خود مربی می آورد باید بگویم که با صحبت‌ هایی که تا کنون داشته ‌ایم، قرار است سرمربی جدید تیم ملی از حضور مربیان ایرانی استفاده کند و فردی را با خود به ایران نخواهد آورد.

اولویت ما موفقیت تیم ملی است 

اولویت ما در سال جاری موفقیت تیم ملی است و به همین دلیل باید براساس نظر کادر فنی برای سایر مسابقات برنامه ‌ریزی کنیم. به همین دلیل منتظر تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی هستیم تا پس از آن بتوانیم برای لیگ برتر هم برنامه ‌ریزی کنیم. نظر سرمربی جدید تیم ملی باید در برنامه‌ ریزی ‌ها لحاظ شود. 

به احتمال فراوان حضور خارجی ها در هندبال آزاد می شود

درباره استفاده از مربیان و بازیکنان خارجی سوالات زیادی می شود و درخواست‌ هایی از طرف باشگاه‌ ها مبنی بر صدور مجوز برای برای حضور خارجی ‌ها می شود که باید در جواب همه آنها بگویم و به احتمال فراوان مجوز حضور بازیکن و مربی خارجی در رقابت ‌های لیگ برتر صادر می ‌شود. ما حتما این موضوع را پیگیری می کنیم و در جلسه هیات رئیسه نیز به آن خواهیم پرداخت. اینکه برخی کارشناسان اعتقاد داشتند که حضور خارجی‌ ها می ‌تواند به بالا رفتن سطح لیگ کمک کند ما این امر را پیگیری خواهیم کرد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ورزش 3

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا