شهرداری ملارد

توسعه فضای سبز شهری گامی موثر در جهت ارتقای حس نشاط شهروندی

مهدی عسگریان سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملارد از عملیات کاشت بذور گلهای فصلی همچون پریوش ، جعفری، ناز آفتابی و اهار در محوطه گلخانه جهت تولید گلهای فصلی به منظور کاشت در سطح شهر خبر داد.

مهدی عسگریان سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملارد عنوان کرد: کاشت گل‌ های بهاری ضمن زیباسازی و طراوت بخشیدن به محیط شهری در افزایش نشاط شهروندان نیز تاثیرگذار بوده و در این خصوص برنامه ریزی کرده ایم در سطح معابر، میادین و بوستان ها فضایی مناسب و متناسب با بهار دلنشین فراهم نماییم.

 

عسگریان افزود: عملیات کاشت بذور گلهای فصلی همچون پریوش ، جعفری، ناز آفتابی و  اهار در محوطه گلخانه جهت تولید گلهای فصلی به منظور کاشت در سطح شهر صورت گرفته که با توجه به ظرافت و تنوع رنگ این نوع گل ها ، زیبایی و جلوه خاصی به سیمای شهری می‌بخشد.

وی با بیان اینکه در طول سال چهار مرحله کاشت انواع گل در سطح شهر انجام می‌گیرد، اظهار کرد: فاز دوم کاشت گل‌ های بهاری نیز طی ماه‌ های اردیبهشت و خرداد ماه صورت می‌گیرد.

عسگریان خاطرنشان کرد: زیبا سازی منظر شهری با کاشت بذور انبوه گل‌ های بهاری توسط واحد تولیدات سازمان در راستای خود کفایی و کاهش هزینه‌ ها برنامه ریزی شده است.

 وی در پایان با بیان اینکه تماشای گل و بوییدن آن موجب آرامش و امیدواری انسانهاست و این موضوع توسط دانشمندان و محققان اثبات شده است، متذکر شد: مهمترین عامل در تداوم وجود این گل‌ ها در بوستان‌ های شهر، همراهی مردم و پرهیز از کندن گل‌ هاست و امیدواریم این امر از سوی شهروندان فهیم ملاردی به خوبی رعایت شود.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا