بهزیستی ملارد

توزیع سبد کالا به مناسب ایام فاطمیه در شهرستان ملارد

همزمان با ایام شهادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه (س) تعدادی سبد کالا شامل گوشت، روغن و ساندویچ گرم توسط مجتمع خدمات بهزیستی طلوع مهر ملارد جهت مددجویان تحت پوشش و کودکان کار توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی بهزيستی ملارد، داود خادم رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد ضمن تسلیت به مناسبت شهادت دخت رسول الله حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: در حال حاضر با توجه به شرایط موجود و مشکلات اقتصادی پیش آمده بدلیل بیماری کرونا در تلاش هستیم تا با تهیه سبدهای حمایتی در مناسبتهای گوناگون بتوانیم گوشه ای از مشکلات جامعه هدف را رفع نمائیم .

وی افزود: مراکز غیردولتی در تمامی جهات همواره همراه و پشتیبان سازمان بهزیستی هستند و در این شرایط نیز مجتمع خدمات بهزیستی طلوع مهر ملارد از ابتدای آغاز شیوع بیماری کرونا تاکنون با تهیه بسته های حمایتی ، بسته های بهداشتی و …. و توزیع بین کودکان کار و جامعه هدف نقش بسیار موثری را ایفاد نموده است.

خادم در ادامه گفت: در این شرایط افراد در معرض آسیب بیش از پیش نیازمند توجه و رسیدگی میباشند و در همین راستا مراکز غیردولتی میتوانند با حمایت خیرین در شهرستان اقدامات بسیاری را انجام دهند.

وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای این مجتمع گفت: موسسات غیردولتی بازوان توانمند سازمان بهزیستی هستند که با استفاده از پتانسیل خود و همراهی خیرین نقش بسیار موثری در حل مشکلات مددجویان و جامعه هدف را ایفا میکنند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا