نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

توجه به حوزه اقتصاد، کشور را از گزند بسیاری از آسیب ها حفظ می کند

نماینده مردم شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد در مجلس گفت: توجه به حوزه اقتصاد کشور را از گزند بسیاری از آسیب ها حفظ می کند.

حسین حق وردی ظهر سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان قدس که با حضور حجت الاسلام رضا جوکار امام جمعه، لیلا واثقی فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر، مختاری شهردار و جمعی از رؤسای ادارات که در فرهنگسرای باقر العلوم شهر قدس برگزار شد اظهار داشت: اگر مسئولان احساس وظیفه کنند رضایتمندی مردم را در پی خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه باید آنچه که موجب نارضایتی مردم می ‌شود را باید به حداقل برسانیم گفت: در برخی موارد قانون اجازه رفع مشکل بعضی از افراد را نمی‌ دهد اما رفتار کریمانه و حس همدلی خود حلال مشکلات است و همیشه سعی کنیم با تدبیر و درایت مشکلات مردم را تا جایی که ممکن است حل کنیم.

نماینده مردم شهرستان‌ های شهریار، قدس و ملارد در مجلس در ادامه به توطئه‌ های دشمن خارجی و داخلی برای کشور اشاره کرد و افزود:

دشمنان ایران دو قسمت داخلی و خارجی تقسیم می ‌شوند و خوشبختانه امروزه جمهوری اسلامی ایران به درجه ‌ای از اقتدار و صلابت رسیده که به جرأت می‌ توان اذعان کرد مشکل ما دشمن خارجی نیست البته از آنجایی که ویژگی جمهوری اسلامی ایران باعث وجود دشمن شده و در عرصه جهانی با دشمنی رو به ر و هستیم که در ادوار گذشته با چنین دشمنی روبرو نبوده‌ ایم و اکثراً آمریکا در رأس استکبار جهانی بوده اما با وجود اقتدار تحت رهبری و فرمانده کل قوا دشمن نمی‌ تواند به ما ضربه بزند.

حق وردی توجه به حوزه اقتصاد را نیز یکی از اهرم‌ های قدرت مند شدن نظام جمهوری اسلامی برشمرد و عنوان داشت: توجه به حوزه اقتصاد می‌ تواند ما را از گزند بسیاری از آسیب‌ ها در امان نگه دارد که در همین راستا نیز مقام معظم رهبری تاکید ویژه ای نسبت به این موضوع داشته ‌اند و با توجه به برنامه خوبی که مجلس در حوزه اقتصادی در پیش دارد به فضل الهی ابتدا مشکل گرانی حل خواهد شود سپس به ساماندهی حوزه اقتصادی می ‌پردازیم.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا