فرمانداری ملارد

تمامی راه‌های ارتباطی و جاده‌های بخش مرکزی ملارد باز است

با توجه به بارشهای مکرر این هفته تمام مسیرها در روستاهای بخش مرکزی شهرستان ملارد قابل تردد و بدون آبگرفتگی است و مردم این منطقه هیچ دغدغه‌ای در این خصوص نداشته باشند

به گزارش روابط‌ عمومی فرمانداری ملارد، بازدید میدانی سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری ملارد از برف‌ روبی و نمک ‌پاشی مکانیزه در اخترآباد انجام شد.

همچنین با توجه به بارش نزولات آسمانی و اولین برف در بخش صفادشت ملارد و در راستای رصد و ارزیابی از نحوه انجام عملیات برف روبی و نمک پاشی مکانیزه در اخترآباد اینانلو سرپرست معاونت فنی و عمرانی و کریمی مسئول مدیریت بحران فرمانداری شهرستان ملارد بصورت میدانی از این منطقه بازدید کرد.
اینانلو در این بازدید ضمن تأکید بر آماده‌باش نیروهای خدمات‌ رسان و مدیریت بحران صفادشت اولویت مأموریت این مدیریت را نمک‌ باشی مداوم و پیوسته در ساعات مختلف شبانه ‌روز عنوان کرد.

همزمان با کم شدن دمای هوا و احتمال بارش برف در هفته جاری، کارکنان دهیاری روستاهای قپچاق، بیدگنه، لم آباد، اسفندآباد و ویلادشت آمادگی لازم را جهت لایروبی رودها، نظافت معابر و بارش برف دارند و همزمان در آغاز بارندگی عملیات پاکسازی راه‌ ها نیز اجرا شده است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا