بهزیستی ملارد

تقدير از زنان شاغل در اداره بهزیستی شهرستان ملارد

به مناسب گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) همزمان با دهه مبارک فجر

همزمان با دهه مبارک فجر و به مناسبت ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت زهرای مرضیه (س) با حضور داود خادم رئیس اداره، زهرا باقرپور معاون و میثم اکبری مسئول حراست از زنان شاغل در اداره بهزیستی شهرستان ملارد با اهدا لوح سپاس و گل تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ، داود خادم رئیس این اداره ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) گفت: تقدیر از بانوان زحمتکش اداره که همواره در تلاش جهت انجام امور مربوط به مددجویان و معلولین میباشند مختص به یک روز خاص نیست لذا ولادت بانویی چون حضرت زهرا زمان بسیار خوبی است تا بتوانیم از این افراد برای تلاشها و زحماتشان تقدیر نمائیم.

وی در ادامه گفت: مادر بودن بخودی خود شغلی است تمام وقت و درکنار اینها مادران شاغل در اداره بهزیستی شرایط بسیار متفاوتی را دارا میباشند که علاوه بر زن و مادر بودن در محیط کار نیز در جهت خدمت به مددجویان تلاش مینمایند.

خادم با عنوان اینکه در ایام گذشته تنها نقش اصلی زنان مادر بودن تعریف شده بود گفت: در چند دهه اخیر با توجه به تغییر نگرش های بوجود آمده در خانواده و جامعه زنان در تمامی عرصه های علمی، فرهنگی، ورزشی و …. بیش از پیش حضور داشته و موفقیتهای بسیاری را نیز کسب نموده اند که این مسئله حاکی از توانمندی آنهاست.

در ادامه این مراسم داود خادم با حضور در حوزه ها از بانوان شاغل تقدیر نمود.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا