بهزیستی ملارد

تعامل میان دستگاه های اجرایی و قضایی موجب آسایش و آرامش جامعه است

همزمان با گرامیداشت هفته قوه قضاییه داود خادم رئیس اداره بهزیستی به همراه آمنه سماوات مسئول اورژانس اجتماعی با مسئولین قضایی شهرستان ملارد دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم ضمن تبریک هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید بزرگوار بهشتی و 72 تن از یارانش گفت: وجود دستگاه قضایی در جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تعامل میان ارگانهایی چون بهزیستی و دادستان شهرستان تاثیر بسزایی در حفظ آرامش و امنیت جامعه دارد.

وی در ادامه افزود : مسئولین قضایی در شهرستان ملارد نسبت به حقوق مردم شریف این شهرستان بی نهایت حساس هستند که این مسئله ریشه در دادخواهی و حق طلبی این افراد دارد.

خادم به همراه مسئول اورژانس اجتماعی طی این دیدار از زحمات و همکاری های محمد داداش زاده رئیس دادگستری شهرستان و جواد جبله دادستان در پیگیری امور مربوط به اورژانس اجتماعی این شهرستان مانند: کودکان بی سرپرست، دختران فراری ، سالمندان، معتادین و …. تقدیر نمودند و خادم با تاکید بر اهمیت پیگیری سریع امور مربوط به اورژانس اجتماعی گفت : با حمایت های رئیس دادگستری و دادستان شهرستان ملارد کارشناسان حوزه آسیب در کوتاه ترین زمان ممکن اموری چون ساماندهی و …. را پیگیری و انجام میدهند.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
روابط عمومی بهزیستی ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا