شهرداری صفادشت

تصمیم جدی شهرداری صفادشت جهت ساماندهی صنوف مزاحم

معاون شهردار صفادشت، جهت ساماندهی و جابجایی صنوف مزاحم سطح شهر مکان مناسب در نظر گرفته شده است

به گزارش روابط عمومی شهرداری صفادشت؛ احمد عبدی نکو ، معاون شهردار صفادشت از برگزاری جلسه کمیسیون بند ٢٠ این شهرداری با حضور آقایان رنجبر رئیس دادگاه بخش، خدایار عضو شورای اسلامی شهر و کریمی دبیر اجرایی این کمیسیون خبر داد و گفت:

 

با توجه به اعتراض شهروندان از صنوف مزاحم سطح شهر به دلیل ایجاد آلودگی های صوتی، زیست محیطی و ترافیکی مقرر گردید در مرحله اول طرح ساماندهی این صنوف، نسبت به جابجایی و انتقال  صنف های آهنگری و مصالح ساختمانی سطح شهر به مکان مناسب در نظر گرفته شده توسط این شهرداری اقدام شود. 

عبدی نکو در ادامه افزود : طبق ماده اول قانون ساماندهی مشاغل مزاحم شهرداری موظف است به منظور رفع مزاحمت مشاغل و اصناف مزاحم متناسب با وضعیت فعالیت مکان استقرار و ماهیت شغلی آنها نسبت به صدور حکم انتقال جابجایی و رفع مزاحمت از طریق اصلاح فرایند کار، تغییر فعالیت اصناف مذکور و یا نسبت به تعطیلی آنها مطابق با بند ٢٠ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها اقدام کند.

معاون شهردار صفادشت با این بیان که در مرحله اول به صاحبان ۵٠ باب واحد تجاری  فعال که شامل  آهنگری و مصالح ساختمانی می باشند اخطار کتبی مهلت دار جهت خرید و ساخت مغازه در مکان جدید ارسال گردیده  است افزود، صنوف مورد نظر موظف هستند نسبت به خرید زمین و احداث ابنیه مورد نیاز خود در زمینهای مشخص شده توسط این شهرداری واقع در ابتدای شهرک صنعتی صفادشت اقدام و سپس در مهلت تعیین شده نسبت به انتقال صنف خود اقدام نمایند در غیر اینصورت مطابق ماده اول بند ٢٠ و توسط مراجع قانونی نسبت به پلمپ و تعطیلی صنف مذکور اقدام جدی صورت خواهد گردید.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
شهرداری صفادشت

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا