بهزیستی ملارد

تشکیل ششمین نشست Case Report در محل اورژانس اجتماعی بهزیستی استان تهران

ششمین نشست Case Report در محل اورژانس اجتماعی بهزیستی استان تهران با موضوع "کودک آزاری" برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، در راستای ادامه فعالیت های کمیته آموزش حوزه معاونت اجتماعی استان تهران، ششمین جلسه Case report با حضور اصغر یوسف زاده مسئول اورژانس اجتماعی استان تهران، اردشیر بهرامی مسئول کمیته آموزش و مسئولین خط ۱۲۳ شمیرانات و کارشناسان مراکز اورژانس اجتماعی شهرستان های قدس، رباط کریم، شهریار و ملارد برگزار شد.

 

در این جلسه که با رویکرد توصیف فرایندهای مداخله ی کارشناسان اورژانس اجتماعی در مبحث کودک آزاری برگزار شد مسئول کمیته آموزشی حوزه امور اجتماعی بهزیستی استان تهران ضمن قدردانی از کوشش های شبانه روزی کارشناسان اورژانس، اعضای کمیته علمی آموزشی و دست اندر کاران برگزاری این سلسله جلسات، به اهمیت آموزش و برگزاری کارگاههای آموزشی در راستای فعالیت های اورژانس اجتماعی اشاره کرد و یادآور شد و بیان داشت: تمامی کارشناسان می بایست نسبت به پیشبرد اهداف اورژانس و خدمت رسانی به جامعه هدف نهایت تلاش را در دستور کار قرار دهند.

اردشیر بهرامی با بیان این مطلب که تاکنون نتایج قابل قبولی از این فعالیت ها به دست آمده تصریح کرد: آسیب های اجتماعی مستلزم تلاش های گسترده تری است و جامعه هدف اورژانس اجتماعی می بایست به نحو احسن مورد حمایت و خدمات مددکارانه قرار گیرند.

وی در ادامه به بیان مطالبی در خصوص نحوه فعالیت های آتی کمیته پرداخت و خاطرنشان کرد: در جهت پیشبرد هر چه سریع تر اهداف کمیته، تقسیم کارهایی صورت گرفته است و برنامه ای جامع و مدون طرح ریزی شده است که بر اساس نقشه راه کمیته، جلو می رویم و تمامی مراحل تا امروز به صورت کامل اجرایی شده است.

بهرامی همچنین اشاره کرد: یکی از راه های موثر در جهت بالا بردن توانمندی های کارشناسان حوزه آسیب های اجتماعی، انتقال تجربیات و بحث و تبادل نظر بین کارشناسان است که در همین خصوص، جلسات کیس ریپورت بستر خوبی را برای این موارد فراهم می آورد.

گفتنی است، محتوای جلسه در قالب فایل صوتی در اختیار کلیه کارشناسان اورژانس اجتماعی استان تهران قرار داده شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا