فرمانداری ملارد

تشدید نظارت بر نانوایی های ملارد/ افزایش نرخ نان ممنوع است

فرماندار ملارد از تشدید نظارت بر نانوایی های این شهرستان خبر داد و گفت: افزایش نرخ نان در ملارد ممنوع است.

جابر کریمی ، با اشاره به افزایش قیمت آرد صنعتی در راستای اثر بخش کردن یارانه‌ها به نفع مردم، گفت: بر اساس تصمیم هیئت دولت، آرد نانوایی‌ها همچنان با قیمت قبل، عرضه خواهد شد.

کریمی اظهار داشت: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته از روز پنج شنبه ۱۵ اردیبهشت بازرسی و نظارت در دو نوبت صبح و عصر از نانوایی‌ها و دیگر واحدهایی که با آرد سر و کار دارند صورت خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: بازرسین مکلف هستند با هرگونه گران فروشی، احتکار، جا به جایی آرد نانوایی‌ها، تعطیلی خودسرانه و عدم کیفیت نان به شدت برخورد و گزارش نمایند.

فرماندار ملارد افزود: علاوه بر پلمپ واحد متخلف و کسر سهمیه آرد، متصدی آن واحد بدون هیچ اغماضی به مرجع قضائی معرفی خواهد شد.

کریمی بیان داشت: چند اکیپ بازرسی به صورت نامحسوس فعالیت نانوایی‌ ها و دیگر واحدهای مرتبط با حوزه آرد را رصد کرده و با هرگونه تخلف در این حوزه به شدت برخورد خواهد شد.

کریمی بیان داشت: همچنین اداره بازرسی فرمانداری را مکلف کرده ایم تا از ظرفیت پرسنل ادارات به منظور تقویت اکیپ‌های گشت و بازرسی در حوزه آرد و نان استفاده نماید تا ضمن افزایش تعداد بازرسی‌ها با هرگونه سودجویی در این زمینه در کمترین زمان برخورد صورت گیرد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا