آموزش و پرورش ملارد

تربیت اسلامی نسل آینده را از مدارس باید آغاز کرد

امام جمعه شهرستان ملارد گفت: باید تربیت اسلامی نسل آینده را از مدارس آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شهرستان ­های تهران، طی مراسمی به مناسبت هفته امور تربیتی از تعدادی از دبیران و معلمان تربیتی شهرستان ملارد تقدیر و تجلیل گردید.

لازم به ذکر است، این مراسم با حضور رئیس، معاونین و معلمان تربیتی اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار گردید.

حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد در این مراسم بر ضرورت توجه به تعلیم و تربیت اسلامی در مدارس برای تربیت نسل مؤمن و انقلابی تاکید کرد.

امام جمعه ملارد افزود: باید تربیت اسلامی نسل آینده را از مدارس آغاز کرد تا خروجی مراکز علمی و فکری، پرورش انسان ‌های متعالی و اسلامی باشد.

حجت الاسلام حسینی نوری با بیان اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری به اخلاق تاکید شده است، تصریح کرد: تربیت صحیح انسان ‌ها در دین مبین اسلام مورد تاکید زیادی قرار گرفته و باید جوانان بر مبنای آموزه‌ های اسلامی تربیت شوند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری شبستان

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا