انتخابات ملاردفرمانداری ملارد

تذکر فرماندار شهرستان ملارد به نامزدهای احتمالی شوراهای اسلامی شهر و روستا

برای جذب رای ، سلامت مردم را به خطر نیندازید

برنجی فرماندار شهرستان ملارد در جلسه ستاد مبارزه با کرونا شهرستان ملارد :

🔹در یک سال گذشته ستاد مبارزه با کرونا شهرستان به صورت مستمر روند شیوع بیماری را رصد و علیرغم کمبود امکانات اقدامات بسیار مناسبی در این زمینه انجام شده است که مورد تقدیر فرمانده عملیات مبارزه با کرونا تهران نیز قرار گرفت.

🔹علیرغم کاهش موارد ابتلا و فوتی از ابتدای آذر ماه به تازگی با شیب ملایم ، اندکی آمار ابتلا افزایش یافته است.

🔹نگرانی اصلی ما شیوع ویروس انگلیسی است که سرایت پذیری بالایی دارد و در مناطق همجوار ما نیز مواردی گزارش شده است.

🔹از روز شنبه نظارت بر اصناف ، ادارات ،حمل و‌نقل عمومی، اماکن پر ازدحام و….مجدد افزایش می یابد.

🔹متاسفانه برخی موارد مشاهده شده است که برخی نامزدهای انتخابات شوراها با برگزاری جلسات پر ازدحام اقدام غیرمستقیم به فعالیت های انتخاباتی نموده اند که البته تذکرات لازم را نیز دریافت نمودند.

🔹چنانچه نامزدی دست به اقدامات اینچنینی بزند هم به واسطه تبلیغات پیش از موعد و هم به دلیل تهدید سلامت عمومی در مرحله بررسی صلاحیت ها این موضوع قطعا مورد توجه ما قرار خواهد گرفت.

🔹از همه اصحاب رسانه ، فعالان مجازی به ویژه دفتر واحد مرکزی خبر در شهرستان که زحمات بسیار مناسبی در ارتقای سطح آگاهی مردم نسبت به کرونا داشتند خواهشمندیم نسبت به جلوگیری از “عادی انگاری ” موضوع کرونا اهتمام داشته باشند.

🔹طبق تاکید رئیس محترم شبکه بهداشت شهرستان همچنان موثرترین راه جلوگیری از کرونا رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک است که لازم است در این زمینه تاکیدات لازم صورت گیرد.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا