جهاد کشاورزی ملارد

تخریب ۳۰ مورد دیوارکشی و احداث بنای غیرمجاز در ملارد

با دستور قضایی و در اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ ها ۳۰ مورد دیوارکشی، احداث بنا و استخر در روستای کهریزک ملارد تخریب شد.

حمید احمدی مدیر اداره جهادکشاورزی ملارد اظهار کرد: در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها ۳۰ مورد دیوارکشی، احداث بنا و استخر به مساحت ۲۵ هزار مترمربع از اراضی روستای کهریزک با دستور دادستانی تخریب شد.

وی گفت: جهاد کشاورزی شهرستان ملارد در معیت مامورین نیروی انتظامی و در راستای مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز اقدام به تخریب دیوار و بناهای فاقد مجوز کردند.

مدیر جهاد کشاورزی ملارد افزود: از شهروندان در خواست می‌شود نسبت به اینگونه ساخت و سازها هوشیار باشند و فریب سوداگران اراضی کشاورزی را نخورند و در حفظ و نگهداری اراضی زراعی و باغات یاریگر دستگاه‌های اجرایی ذیربط باشند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا