شهرداری ملارد

تجلیل از بانوان شاغل شهرداری ملارد به مناسبت گرامیداشت مقام مادر و روز زن

بمناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار گردید

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد، مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری صبح روز پنج شنبه مورخ 99/11/16 در سالن آمفی تئاتر شورای اسلامی شهر ملارد برگزار گردید.

در این مراسم آیینه وند ریاست شورای اسلامی شهر ملارد، کولیوند شهردار ملارد و مدیران و معاونین شهردار و بانوان شاغل در شهرداری ملارد حضور داشتند.

در ابتدا خانم سهرابی ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)  را به بانوان و مادران زحمت کش شاغل در شهرداری ملارد تبریک گفتند سپس کولیوند ضمن عرض تبریک ولادت با سعادت دخت نبی اکرم (ص)  صدیقه کبری سلام الله علیها و گرامیداشت مقام مادر و روز زن خدمت تمامی بانوان محترم بخصوص همکاران شاغل، اظهار کرد: زنان جامعه ما با الگو قرار دادن  خانم فاطمه زهرا(س) در نقش مادر و همسر و همچنین فعالیت در عرصه اداره امور زندگی و  تربیت فرزندان همواره نقش بسزا و پررنگی داشته اند و در پایان با اهدای گلدان های گل به بانوان از این عزیزان تجلیل به عمل آمد.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا