پزشکی قانونی ملاردفرمانداری ملارد

تاکید فرماندار ملارد بر ایجاد سازمان نظام پزشکی مستقل در این شهرستان

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ برنجی فرماندار ملارد در نشست با رئیس سازمان نظام پزشکی شهرستان های شهریار ملارد و قدس گفت : طبق قانون  شهرستانی که حداقل ۱۰۰ نفر واجد شرایط عضویت در سازمان نظام پزشکی را داشته باشد می تواند سازمان مستقل داشته باشند حال آنکه شهرستان ملارد حداقل ۴۰۰ عضو مرتبط دارد.

 

وی افزود : ایجاد سازمان نظام پزشکی مستقل هم  باعث تسهیل فعالیت کادر بهداشت و درمان شهرستان میشود و هم سطح نظارت ها را ارتقا می دهد.

برنجی تصریح کرد : در شهرستان ملارد در زمینه کادر درمان عمومی کمبود مشاهده نمی شود، اما صرفا حضور ۱۰ متخصص در شهرستانی با ۴۰۰ هزار نفر نشان دهنده کمبود جدی در این زمینه است.

وی گفت : راه ‌اندازی نظام پزشکی مستقل می تواند نقش موثر در جذب پزشکان متخصص به شهرستان داشته باشد

فرماندار ملارد افزود: از هم اکنون انتظار می‌ رود پیش نیازهای مرتبط با برگزاری انتخابات مستقل نظام پزشکی که در تابستان  ۱۴۰۰ برگزار می شود در شهرستان ایجاد شود.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری برنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا