شهرک صنعتی صفادشت

تامین برق پایدار و مطمئن ۵۰۰ واحد صنعتی در شهرک صنعتی صفادشت

مجری طرح پست‌ های فوق توزیع شرکت برق منطقه ای تهران گفت: با افتتاح پست سیار ۶۳/۲۰کیلو ولت شهرک صنعتی صفادشت و نصب یک دستگاه ترانسفورماتور با ظرفیت ۳۰ مگاولت آمپر برق مطمئن و پایدار ۵۰۰ واحد صنعتی مستقر در این شهرک صنعتی تامین می شود.

مهدی موسوی سردری اظهار داشت: این پست سیار با درخواست فرمانداری شهرستان ملارد و شهرداری صفادشت در خصوص تامین برق پایدار با موسسه عمران و نگهداری شهرک صنعتی غیرانتفاعی صفادشت با هدف تامین برق مطمئن و پایدار واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک صنعتی اجرا شد. 

به گفته وی، تامین برق پایدار و مطمئن واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی غیر دولتی صفادشت با ۵۰۰ واحد تولیدی و در حال فعالیت که از طریق پست ۶۳/۲۰ کیلوولت صفادشت (با سه دستگاه ترانسفورماتور ۳۰ مگاولت آمپر مجموعا ۹۰ مگاولت آمپر و بارگیری ۹۲% ) برق تامین می شد از مهم ترین اهداف این طرح است.

موسوی سردری ادامه داد: به منظور تامین برق واحدهای تولیدی جدید در آن شهرک و نیز در راستای حمایت از اشتغال و تولید و رفع محدودیت شبکه تامین کننده برق در شهرک صنعتی غیر دولتی صفادشت، توافق‌ نامه‌ ای با شهردار صفادشت تنظیم و مبادله شد که با اجرای آن مجموع ظرفیت منطقه صفادشت از ۹۰ مگاولت آمپر به ۱۲۰ مگاولت آمپر ارتقاء یابد.

وی  افزود: بنا به این توافق، شهرک صنعتی صفادشت متعهد به تامین و واگذاری زمین و تامین یک دستگاه پست سیار ظرف مدت سه ماه از تاریخ توافق‌ نامه و شرکت برق منطقه‌ ای تهران نیز متعهد به تامین یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت ۳۰ مگاولت آمپر با چهار دستگاه فیدر ۲۰ کیلوولت خروجی، اتصال پست سیار به شبکه و نصب و راه اندازی پست سیار و بهره‌ برداری از آن شدند.

مجری طرح پست‌ های فوق توزیع شرکت برق منطقه ای تهران یادآور شد: این پست طی مدت ۲ سال با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال توسط شرکت برق منطقه‌ ای تهران و با مشارکت شهرداری صفادشت و موسسه عمران و نگهداری شهرک صنعتی صفادشت احداث گردید.

شهرک صنعتی صفادشت با ۸۰۰ هکتار وسعت و ۵۰۰ واحد صنعتی فعال بزرگترین شهرک صنعتی غیردولتی کشور می‌ باشد و به‌ عنوان یکی از قطب‌ های صنعتی استان تهران مطرح است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا