بیمارستان ملارد

بیمارستان ملارد تا پایان سال 99 افتتاح می شود

تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مطرح کرد

 سیدکامل تقوی نژاد در مراسمی در حاشیه بازدید از پروژه رو به اتمام مهدی کلینیک تهران  که با حضور معاون اقتصادی ریاست جمهوری انجام شد تصریح کرد: حدود ۳۵ درصد از ظرفیت تخت های ویژه ما در سال جاری ایجاد شده است، ۶۵ درصد از ظرفیت تخت های ویژه ای که در حال حاضر داریم مربوط به همین دولت است.  

 

وی با بیان اینکه باید پذیرفت که چند بیمارستان در تهران فقط متعلق به شهروندان تهرانی نیست بلکه متعلق به تمام کشور است، گفت: جمعیت بیش از ۲ میلیونی غرب تهران قبل از این دولت، هیچ تخت بیمارستانی نداشت، در حالیکه امروز ۵ پروژه را در غرب تهران پیش می بریم. شهر قدس دو هفته پیش افتتاح شد، ملارد تا پایان سال جاری و فردیس تا پایان بهار ۱۴۰۰ افتتاح می شوند و پروژه دوم اسلامشهر و شهریار نیز در حال پیشرفت فیزیکی قابل قبول است.

 

تقوی نژاد در تشریح توسعه زیرساخت های نظام سلامت گفت: عمر ساختمان ‌ها از حدود ۲۴ سال به حدود ۱۰ سال و نرخ فرسودگی بیمارستان ‌ها از ۵۳ درصد به زیر ۴۰ درصد رسیده است.

 

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا