بیمارستان ملارد

بیمارستان ملارد آماده تحویل موقت است

فرماندار ملارد گفت: بیمارستان ملارد آماده تحویل موقت است.

سجاد برنجی فرماندار ملارد در حاشیه بازدید از عملیات عمرانی بیمارستان ملارد  اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌ های صورت گرفته عملیات عمرانی بیمارستان، پیشرفت قابل توجه و چشمگیری داشته است و کارهای عمرانی بیمارستان تقریباً به پایان رسیده است.

 

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر پیمانکار با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت تحویل موقت مکاتبه لازم را انجام داده است گفت: با توجه به شروع پروسه تحویل موقت بیمارستان از ۱۵ فروردین ماه طبق وعده مسئولان دانشگاه علوم پزشکی در بازدید امروز تجهیز بیمارستان آغاز می ‌شود.

فرماندار ملارد تصریح کرد: در حال حاضر بالغ بر ۲۰ درصد تجهیزات بیمارستان تحویل شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملارد شده است که به مرور در بیمارستان مستقر خواهد شد.

برنجی افزود: نکته قابل ذکر این است که به دلیل محدودیت‌ های مالی دولت بر اثر تحریم ‌های ظالمانه سال سختی برای بودجه دولت بود اما با پیگیری ‌های صورت گرفته از سمت استاندار محترم تهران هیچ ‌گونه کمبود منابع مالی در سال ۹۹ برای تکمیل عملیات عمرانی بیمارستان پیش نیامد و همین پیگیری ‌ها مانع توقف عملیات اجرایی بیمارستان شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری برنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا