مواد مخدر ملارد

کشف بیش از 530 کیلوگرم مواد افیونی در یک عملیات مشترک پلیسی

فرمانده انتظامی استان، از کشف بیش از 530 کیلو گرم مواد افیونی در یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه مواد مخدر استان زنجان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس؛ سردار “کیوان ظهیری” با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان، مبنی بر اینکه افرادی در روستای “اسفند آباد شهرستان ملارد” اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر می کنند، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران و زنجان در عملیاتی مشترک مخفیگاه قاچاقچیان را در شهرستان ملارد شناسایی کرده و به محل موردنظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران عنوان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران و زنجان در بازرسی از محل در مجموع بیش از 530 کیلوگرم مواد افیونی، شامل: 430 کیلوگرم هروئین و 100 کیلو و 300 گرم تریاک کشف کردند.

سردار ظهیری خاطر نشان کرد: در این خصوص 4 متهم دستگیر شده و تحویل مراجع قضائی شدند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
پایگاه اطلاع رسانی پلیس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا