استانداری تهران

بیش از ۹ هزار معتاد متجاهر طی ۴ ماه در استان تهران جمع آوری شده است

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در بازدید از مرکز نگهداری معتادین اخوان در ملارد گفت: طی چهار ماه گذشته، ۴ هزار و ۳۰۰ نفر ظرفیت جدید برای نگهداری معتادین متجاهر ایجاد و ۹ هزار و ۲۰۰ نفر معتاد جمع‌آوری و پذیرش شد.

سید عباس جوهری معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در بازدید از مرکز نگهداری معتادین اخوان ملارد اظهار کرد: در چهار ماه پایانی سال گذشته قرارگاه خدمات اجتماعی در تهران و شهرستان‌ های تابعه راه‌اندازی و فرمانداران متولی اجرای کار شدند تا هر شهرستانی بتواند به طور مستقیم خدمات ارائه کند.

وی گفت: تلاش ما در مجموعه استان بر این است تا فرد معتاد ضمن رهایی از این بیماری خانمان سوز، در مراکز بازپروری، حرفه‌ای را کسب کرده و به خانواده و اجتماع برگردد.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران افزود: پس از تشکیل قرارگاه خدمات اجتماعی بر اساس برآورد اولیه ۱۴ هزار ظرفیت برای نگهداری معتادین متجاهر وجود داشت و نزدیک به ۱۱ هزار نفر نیز کمبود ظرفیت داشتیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه به همت اعضای قرارگاه خدمات اجتماعی در استان تهران در ۴ ماه گذشته چهار هزار و ۳۰۰ نفر ظرفیت جدید برای نگهداری معتادین متجاهر ایجاد شده است، گفت: مرکز اخوان ملارد نمونه‌ای از این ظرفیت‌ها است که به همت فرماندار و اعضای شورای تامین، در یک بازه زمانی کوتاه ۴۰۰ نفر به ظرفیت این مرکز افزوده شده است.

جوهری بیان کرد: ۹ هزار و ۲۰۰ نفر معتاد متجاهر طی ۴ ماه گذشته در استان تهران جمع آوری و پذیرش شده است و نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷۶ درصد جمع آوری و ۵۴ درصد پذیرش معتادین، افزایش پیدا کرده است.

وی خاطر نشان کرد: مکان و فضای مناسب برای نگهداری افراد زیر ۱۸ سال و بالای ۶۵ سال معتاد متجاهر فراهم نبود که به همت شهرداری تهران و بهزیستی در حال آماده سازی است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

7 دیدگاه

  1. ✍ یه روز انشاءالله با شهرداری و شوراها و ستاد پایگاه بسیج و فرماندار وبا امام جمعه محترم شهرستان ملارد یه برنامه ریزی بفرمایید با راهپیمایی و اعتراضات مردمی نسبت به هجوم اتباع افغانی به این منطقه و دیگر شهرستانها به گوش مسولین کشور برسانیم چرا که با ورود هر یک نفر افغانی به کشور یک نفر هموطن ایرانی بعنوان سرپرست یک خانواده بیکار خواهد شد لذا از شما ادمین عزیز و زحمت کش خواهش میکنم این خبر بسیار مهم رو در روزهای آینده به اطلاع عموم مردم شریف شهرستان ملارد و شهریار و حومه برسانید 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏👏👏✌✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊👏👏

  2. جمع کردن معتــــادا یه طرف ساماندهی و اسکانشون هم یه طرف دولت چون براش هزینه بر هست فقـــط جمع کردنشون و بلده بعد دوساعت همشــون و آزاد میکنن بدون پول و بدون مواد دیدم که میگم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا