شهرداری ملارد

بهسازی و رفع مشکل روشنائی بوستان فرهنگیان

به همت سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری ملارد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد، و به نقل از روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ملارد، بهنام جباری رئیس سازمان  سیما، منظر و فضای سبز شهری ملارد با اشاره به اهمیت و ضرورت تأمین روشنایی مطلوب بوستان های سطح شهر ملارد گفت:

 

در راستای حفظ امنیت شهروندان، عملیات بهسازی و رفع نقص برج های روشنائی واقع در بوستان فرهنگیان در دستور کار قرار گرفته و توسط عوامل زحمتکش واحد تأسیسات این سازمان صورت پذیرفت. این بوستان به مساحت 20663 مترمربع در شرق سرآسیاب واقع شده است.

ریاست سازمان در پایان بیان کرد : اقدامات لازم در خصوص رفع مشکل روشنائی در بوستان فرهنگیان شامل  تعویض و نصب پرژکتور کم مصرف COB به تعداد 12 عدد و کابل کشی هوائی به متراژ 40 متر و سرویس هد برج های روشنائی به تعداد 5 مورد بوده که در مورخ 1399/11/27 اصلاح شد.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا