شهرداری ملارد

بهبود كیفیت زندگی در شهر ملارد در سایه تلاش بی وقفه سازمان ساماندهی مشاغل شهری واحد سد معبر

شهرداری موظف است از معابر به عنوان یک ملک عمومی حفاظت کند و همواره آن را برای استفاده عموم آماده نگهداشته و از تجاوز اشخاص نسبت به آنها جلوگیری نماید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد؛ حسن حصاری رییس سازمان مشاغل شهری شهرداری ملارد در این رابطه اظهار کرد: طبق اصل ۴۰ قانون اساسی ایران هیچ کس نمی‌تواند اعمال حق خویش را وسیله اضرار به غیر یا تجاوز به منافع عمومی قرار دهد؛ لذا استفاده از معابر عمومی، میدان‌ها، پارک ها و فضاهای سبز عمومی حق طبیعی هر شهروند می‌باشد و هیچ کس نمی‌تواند مانع این استفاده مشروع گردد.

حصاری در ادامه خاطر نشان کرد: در همین راستا و با توجه به اینکه ساماندهی و نظم بخشی به شهر یکی از مهم‌ترین وظایف واحد امور سد معبر شهرداری ملارد به شمار می‌آید این سازمان طی مدت اخیر فعالیت هایی را در این زمینه به نحو احسن انجام داده‌ است تا ضمن ایجاد رفاه و آسایش شهروندان از بروز هر گونه مشکل یا محدودیت در تردد آنها جلوگیری به عمل آورد.

 وی یادآور شد:

این اقدامات گسترده با اجرای عملیاتی همچون:

– طرح گشت مشترک با اتحادیه درودگران و جمع آوری صنوف فروش مصنوعات چوبی انتهای خیابان امام،
-جمع آوری صنوف میوه فروشی در ابتدای جاده قشلاق،
-جمع آوری تابلوهای هشتی و ساحلی در بلوار 45متری رسول اکرم و جاده چیتگر،
-جمع آوری خودرو اسقاطی در مارلیک کوچه فضیلت،
-جمع آوری صنف ضایعات فروشی در بلوار مطهری غربی نبش کوچه 15

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا