فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد

برگزاری کارگاه نقاشی در ملارد

همزمان با سالروز شهادت سردار شهید حسن تهرانی مقدم و یاران وی، کارگاه نقاشی یک روزه به همین مناسبت در سالن شهید طحانی شهرستان ملارد برگزار گردید.

همزمان با سالروز شهادت سردار شهید حسن تهرانی مقدم و یاران وی، کارگاه نقاشی یک روزه به همین مناسبت در سالن شهید طحانی شهرستان ملارد برگزار گردید.

این کارگاه نقاشی یک روزه با هدف پاسداشت یاد و خاطره دانشمند شهید حسن تهرانی مقدم  به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری شهرداری ملارد در سالن شهید طحانی شهرستان برگزار شد.

در این کارگاه یک روزه که زیر نظر علیرضا ابراهیمی رئیس انجمن تجسمی شهرستان ملارد برگزار گردید هنرمندان این انجمن اقدام به خلق اثر از تصویر شهید تهرانی مقدم با تکنیک سیاه قلم نمودند که با استقبال بازدید کنندگان از جمله حجت الاسلام والمسلمین حسینی نوری امام جمعه، جابر کریمی فرماندار ملارد، احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، امیر اسماعیل پورروشن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد  و سایر عموم مواجه شد .

ابراهیمی مسئول انجمن هنرهای تجسمی ملارد گفت: برگزاری چنین کارگاه های متعدد نقاشی و هنری باعث کشف استعدادها و حمایت از هنرمندان و علاقمندان به رشته نقاشی و تکنیک های مختلف هنری خواهد شد.

گفتنی است شهید تهرانی مقدم به همراه تعدادی از همکارانش در روز ۲۱ آبان سال ۹۰ در پادگان حضرت امیرالمومنین (ع)‌  شهرستان ملارد و در حال آماده‌ سازی آزمایش موشکی بر اثر انفجار زاغه مهمات، به یاران شهید خود همچون احمد کاظمی، حسن شفیع زاده، حسن غازی،‌ غلامرضا یزدانی، علیرضا ناهیدی و مصطفی تقی ‌خواه پیوست.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا