فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد

برگزاری کارگاه خوشنویسی دهه کرامت در ملارد

به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا (ع) و دهه کرامت کارگاه خوشنویسی آفتاب هشتم در شهرستان ملارد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد، کارگاه خوشنویسی آفتاب هشتم به همت انجمن خوشنویسان ملارد و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و جمعی از خوشنویسان شهرستان ملارد برگزار شد.

امیر اسماعیل پورروشن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد در بین هنرمندان خوشنویس گفت: آموزش هنرمندان و هنرجویان هر رشته هنری مستلزم برگزاری کارگاه های آموزشی و بهره گیری از اساتید مجرب آن رشته می باشد.

وی در ادامه گفت: این اداره در راستای آموزش و استعدادیابی نسل جوان و تربیت آن ها در رشته خوشنویسی از ظرفیت های شهرستان و همچنین استان در دعوت از اساتید این رشته جهت توانمندسازی و ارتقای دانش و افزایش مهارت هنری هنرآموزان نهایت تلاش را خواهد کرد.

محمد حسین قباد پور مدرس و عضو انجمن خوشنویسان ملارد  طی سخنانی  گفت: اشاعه و ترویج فرهنگ اصیل اسلامی، گسترش فعالیت‌ های فرهنگی و هنری مذهبی مرتبط با مبانی شیعه و استمرار تلاش‌ های تحول‌ آفرین و تبادل تجربیات و ره‌ آوردهای هنر الهام بخش قدسی خوشنویسی، هدف‌ گذاری اصلی  این کارگاه خوشنویسی امام رئوف است.

وی همچنین افزود: این کارگاه با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و به درخواست هنرمندان این رشته هنری عصر یکم تیر ماه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد برگزار شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
فرهنگ و ارشاد اسلامی

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا