بهزیستی ملارد

برگزاری همایش مادران صبور در شهرستان ملارد

همزمان با دهه مبارک فجر و به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر

همزمان با دهه مبارک فجر و به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر ، با حضور سجاد برنجی فرمانداری، حجت السلام و المسلین حسینی امام جمعه، مهندس صادق کولیوند شهردار ، داود خادم رئیس اداره بهزیستی و مدير موسسه خيريه شهيد ناصر قرباني از مادران دارای فرزند معلول تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ، داود خادم رئیس اداره ضمن تبریک سالروز ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه (س) گفت: مادرانی که دارای فرزند با توانایی متفاوت هستند جنس دیگری از مادرانگی را تجربه میکنند.

وی گفت: این عزیزان در هر لحظه با توجه به شرایط فرزند خود صبور تر ، شجاع تر و با عشق و علاقه بیشتری پیش میروند تا بتوانند نیازهای فرزند خویش را که بسیار متفاوت از نیازهای فرزندان عادی است براورده سازند و این شرایط تا سنین بالای فرزند نیز ادامه دارد.

داود خادم در ادامه با تاکید بر لزوم تقدیر از زحمات مادران دارای فرزند معلول و همینطور خانواده این فرزندان به مناسبتهای گوناگون گفت: تقدیر از مادران و بالطبع خانواده های دارای عضو معلول مختص یک روز و یک مناسبت خاص نیست چون این افراد با نگهداری و مراقبت از فرشته هایی که با توانایی و شرایط متفاوت پا به این دنیا گذاشته اند ، در هر لحظه و هرثانیه شایسته تجلیل هستند.

وی در پایان گفت: الگو برداری از زندگی حضرت زهرا (س) بهترین راه برای تحکیم بنیان خانواده بوده و الگویی بی همتا در تمامی شئون برای زنان و مادران این سرزمین است.

شایان ذکر است طی این مراسم از حدود 20 مادر دارای فرزند معلول که تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان ملارد میباشند با اهدا لوح سپاس و هدایا تجلیل بعمل آمد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا