فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد

برگزاری نشست مسولان انجمنهای فرهنگی هنری در ملارد

با توجه به نزدیک شدن به ایام مبارک دهه فجر نشست مشترک مسولان انجمنهای فرهنگی و هنری با رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد، به منظور بررسی وضعیت کمی و کیفی فعالیت های انجمن هنرهای تجسمی ، موسیقی ، خوشنویسی و نمایشی این شهرستان ، نشستی با حضور مسولین انجمنها  با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه ضمن تشکر از حضور هنرمندان گفت: وضعیت به وجود آمده و ایجاد شرایط خاص در کشور باعث ایجاد مشکلات بسیاری ، از جمله تعطیلی آموزشگاه های آزاد هنرهای تجسمی و زیان مادی و معنوی بر حوزه فرهنگ و هنر وارد کرده است ؛ وزارت فرهنگ و ارشاد  اسلامی تلاش دارد تا با طرح هایی ، بخشی از زیان های وارده را جبران نماید.

پور روشن در ادامه افزود: تلاش داریم با همکاری انجمن و نیز مدیران آموزشگاه های آزاد هنری بتوانیم بانک اطلاعاتی مناسبی در تمام حوزه های هنری در شهرستان  ایجاد نمائیم ؛ با تکمیل این اطلاعات کمک خواهد شد تا استعدادهایی که در این منطقه زندگی میکنند شناسایی شوند  و بتوانیم از این ظرفیت در جهت فرهنگ و هنر شهر برنامه ریزی منسجم تری داشته باشیم.
 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا