شهرداری ملارد

برگزاری مراسم حافظ خوانی در شهرستان ملارد

مراسم حافظ خوانی بمناسبت بیستم مهر ماه گرامیداشت روز این شاعر غزلسرا در مجموعه فرهنگی هنری شهرداری ملارد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد : در این محفل ادبی که با حضور شاعران ، نویسندگان ، مسئولان انجمن های ادبی و سایر مسئولان شهرستان ملارد برگزار گردید ابتدا محمد رضا کاووسی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ملارد ضمن خوش آمدگویی و خیر مقدم اززحمات عوامل اجرایی این برنامه تشکر کرد و سخنانی در زمینه اهمیت شناخت حافظ و ضرورت برگزاری چنین بزرگداشت هایی ایراد نمود .

در ادامه شاعران مدعو انجمن های ادبی شهرستان ملارد از جمله اکرم گلبان ، مهدی زکی زاده ، فاطمه گودرزی به خوانش اشعاری از دیوان حافظ شیرازی پرداختند .

در بخش دیگری از مراسم گروه موسیقی ترمه و ترنج به سرپرستی مهدی کرد به اجرای قطعات سنتی ایرانی از جمله ” مرغ سحر ” پرداختند که با استقبال حاضرین مواجه شد .

معرفي زندگينامه اين شاعر بزرگ ، تحليل و تفسير برخي غزليات حافظ ، آموزش صحيح خواني اشعار و تفال به ديوان حافظ ازديگر برنامه هاي مراسم بزرگداشت حافظ خواني بود.

همچنین در حاشیه مراسم اجرای خوشنویسی و خلق اثر از اشعار و غزلیات حافظ شیرازی توسط مجید حری مسئول انجمن خوشنویسی شهرستان ملارد از دیگر بخش های متنوع مراسم بود .

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا