قضائی و دادگستری ملارد

برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان ملارد

محمد داداش زاده بعنوان رئیس جدید دادگستری ملارد منصوب شد.

در تاریخ شنبه مورخ 1399/10/13 با حضور محمدرضا مرادی حق گو، معاونت منابع انسانی دادگستری استان تهران مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید دادگستری شهرستان ملارد در سالن شهید طحانی برگزار گردید.

در این مراسم که حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه ملارد، برنجی فرماندار ملارد، جبله دادستان شهرستان ملارد، آئینه وند رئیس و اعضای شورای اسلامی ملارد، کولیوند شهردار ملارد و دیگر مسئولین ادارات و سازمانها نیز حضور داشتند آیاتی از کلام الله مجید قرائت گردید. 

بعد از سخنرانی امام جمعه و فرماندار ملارد، محمد داداش زاده طی حکمی بعنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان ملارد معرفی شدند و ضمن آرزوی موفقیت از زحمات و تلاشهای شبانه روزی داود محمودی رئیس سابق دادگستری ملارد، که منجر به کاهش چشمگیر ارتکاب  جرائم، ایجاد امنیت و آرامش در سطح شهرستان شدند با اهدای لوح تقدیری از ایشان  تشکر و قدردانی گردید.

 

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا